BİZE ULAŞIN

POS ve tabela gravürü

Metal tabelaların kesimi
Metal tabelaların kesimi
Metal plakaların gravürü
Metal plakaların gravürü
Sunumlar için olan akrilik işleme ve kesim
Sunumlar için olan akrilik işleme ve kesim
Dış mekan tabelaları için materyal kesim ve lazer makineleri
Dış mekan tabelaları için materyal kesim ve lazer makineleri
Dış mekan plakaları
Dış mekan plakaları
Satış materyallerinin üretimi için olan boyama işleminden sonra uygulanan kesim
Satış materyallerinin üretimi için olan boyama işleminden sonra uygulanan kesim
Tabelalar için olan materyallerin lazer kesimi
Tabelalar için olan materyallerin lazer kesimi
Metal tabelaların kesimi

Müşteri ihtiyaçları

75 yıldan uzun süredir Gravograph tabela ve iletişim pazarında genel olarak büyük gelişmelerin öncüsü olmuştur. İşimizin temel alanlarından biri olan bu bağlamda patent geliştirme ve yenilik getirmede son derece önemli bir rol oynamıştır.

Sürekli gelişen bir pazar

Yeni teknolojiler ve yasal gelişmeler ile tabela pazarı sürekli ilerler haldedir. Biz de bu uygulamalar ve iletişim faaliyerlerinde hizmetimizi sürdürüyoruz:

 • seri standları 
 • tabelalar
 • harf kesimi 
 • ödül ve kupa üretimi

Çözümlerimiz kişiye özel proje üretimini teker teker veya parti halinde yerine getirir, bu üretim sürecinde şu materyaller kullanılır: ahşap, akrilik veya metal. 

 CO2 lazer teknolojisi şekil kesimi, parça hizalama vb. işlemleri yerine getirir.

80W ile 150W arasında değişen güç değerleri üretimi yüksek seviyelere taşır. 

Promosyon olanlarda basılmış ekipman kullanılır. Print & Cut fonksiyonu Gravograph lazer çözümlerinin her çeşidinde standart olarak mevcuttur. Bu basılmış şekillerin düzgün şekilde kesilmesine olanak sağlar. 

Önerilen çözüm

Gravograph, her türlü gravür ve kesim çözümleri (mikro işleme ve lazer teknolojisi), aksesuarlar, gravür materyalleri ve provizyonları ve kişiye özel kesim hizmetlerini beğeninize sunar ve üretkenlik ve satışları arıtrır. İşletmeniz için en iyi çözüm tasarımını beğeninize sunar.

 • Kalite ve dayanıklılık için olan çözümler

  Bu pazarda çözümlerimiz 2 önemli alanda varlığını göstermektedir:

  1. Herkesin beklentileri ve gereksinimlerini karşılayan geniş yelpazede çözümler (teker teker parçadan endüstriyel seri üretime kadar) endüstriyel beklentileri de çok geniş alanda karşılamaktadır (endüstriyel toplu üretim).
  2. Uygulamalarınıza özel fonksiyonlar ve ekipmanlar: tasarım üretkenliği hayata geçiren farklı seviyedeki yazılıma, aksesuarlara ve ekipman platfformlarına sahiptir (dönen ekipman ve farklı lazer güçlerinde işlemeyi garanti eden mekanizmalar), - işlerin yerine getirilmesine olanak sağlayan her türden materyal.

  Esneklik ve yeni gelir kapıları sağlayan olanakların söz konusu olduğu yenilikçi çözümler. Örneğin, 1000 Serileri çok yönlülük ve diğer avantajları sunan gravür tezgahlarıyla beraber kullanılabilir.

Müşteri avantajları

Tabela oluşturmak başlı başına sorumluluk gerektiren bir işlemdir!

Her türlü işletme için tabela oluşturma başlı başına özen gerektiren bir süreçtir. Tabelalar kılavuz olma ve bilgilendirme haricinde modern toplumda gelişen gereksinimler doğrultusunda estetik açıdandan tatmin edici özelliğe de sahip olmalıdır ve diğer işletmelerinkinden farklılık gösterip müşterinin dikkatini çekmelidir. Bu bağlamda işaretler ve tabelalar büyük önem arz etmektedir. 

Ayrıca kanunumuzda yer alan hükümler kapsamında (2005), kamu alanları, binaları vb. alanlarda görme engellilerin de okuyabileceği tabelaların varlığı zorunlu kılınmıştır. Bu zorunluluk, ilgili tabelaları ve Braille kullanımını kaçınılmaz hale getirir. 

Yıllardır en tecrübeli ve bu konuda en yetkin kuruluş olan Gravograph tabela marketinin ihtiyaçlarını geniş yelpazede karşılamaktadır. 

 • Découvrez les atouts de nos solutions en quelques points:
  • Standart veya kişiye özel çözümler her türlü ihiyaca cevap verebilir niteliktedir.
  • Fazla veya yoğun kullanım fark etmeden optimum sonuçlar elde edin - kalite her zaman için aynı kalır. 
  • Güvenilir ve uzun süreli çözümler ARGE merkezi tarafından şirket içinde üretilir ve yine orada montajlanır (Fransa, Amerika ve Çin).
 • Quelques fonctionnalités et options dédiées à l'Enseigne
  • Farklı gravür materyalleri ihtiyaçlarınıza son derece uyar 
  • 1 inç (25mm) kalınlığa kadar gravür materyalleri
  • Bu işler için özel olarak üretilen yazılım: Gravostyle™ tüm gravür ve lazer parametreleri kontrol edilebilir 

  

Gravostyle yazılımı bilgisayarda tasarlanan işlerin değiştirilmesine gerek olmadan lazer veya CNC makinede oluşturulmasına olanak sağlayan her türden fonksiyonu beğeninize sunmaktadır.

Bilgi almak istiyorum

POS ve tabela gravürü

* gerekli alanlar