BİZE ULAŞIN
Uluslararası proje yönetimi

Uluslararası proje yönetimi

Her kullanımda yenilikçi, kaynakları, materyal ve ekipmanı optimize şekilde kullanan çözümlerin global olarak gelişimi.

Projenizin lokasyonu ne olursa olsun Gravograph %100 müşteri memnuniyeti sağlanana kadar projenin her adımında size kılavuzluk yapar.

Daha iyisini yap, bir adım ileri taşı, hızlan

 Anahtar teslim çözümler, materyaller, yazılım, ekipman ve hizmetler çerçevesinde projelerinizi yurt dışında da yönetmede size yardımcı olur.  

  

Yerel hizmet, dünya çapında

Gravograph ağı dünya çapında 900 çalışandan oluşur ve projenin tamamlanması için gereken aksiyon planları hayata geçirilir.  

   

35 dilde iletişim kurabiliyoruz. Satış literatürü, teknik kılavuzlar, web siteleri ve yazılım yerel ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı dillere çevrilmiştir. Müşterilerimize ve kullanıcılarımıza rahat ve kolay kullanım sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizle olan yakın ilişkilerimiz işletme modelimizin temel anlayışını oluşturur. 

Hizmetinize sunulan uzmanlar

En iyi tercihleri yapabilmeniz için size yardımcı oluyoruz; bu yüzden uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı anlamak için ve uygun çözümü sağlayabilmek amacıyla sizi dinlemekten zevk duyar. 

Takımlarımız pek çok uzman ve onların edindikleri yılların tecrübesiyle, pazar bilgisiyle net cevaplarıyla ihtiyacınız olan tavsiyeleri size vermek için her zaman hizmetinizde. 

100 ülkeden fazla ülkedeki faaliyetleriyle tüm ihtiyaçlarınızı, ekipman kullanımı ve proje sürecinde karşılamak için yanınızda yer alacaktır.

Need advice from an international expert?