BİZE ULAŞIN
Gravograph destek hizmetleri ve uygulamaları

Ekipman desteği

   

Denetim ve Danışma

1938 yılından beri gravür çözümleri, rakipsiz performansımız dünya çapındaki takımlarımızla paylaşılıp bu konuda eğitim verilmektedir. Böylece işletme ihityaçlarınıza uyan tavsiyeleri size verebilir ve size yakın lokasyonda sizinle birebir ilgilenebilirler. 

Gerektiğinde takımlarımız pek çok farklı becerisi ve ARGE merkezinin tecrübesiyle üretim, tabela ve kişiselleştirme çözümleri ile alakalı tavsiyelerini hizmetinize sunuyor. 

Demolar

Gravograph'a uygun anahtar kelime 'yakınlık'tır. Pek çok ülkede gösterdiği varlık ve dünya çapındaki erişilebilirliği "demobus" denilen demo yapılan otobüslerle desteklenmektedir. Böylece demolar gözlerinizin önünde size özel şablonlar kullanılarak yerine getirilir. Uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza göre markalama, gravür, kesim ve işleme ile alakalı detaylı bilgiyi kullanımınıza sunar. 

   

Şablonlar

Hedeflerinize şablon ekiplerinin yardımıyla ulaşın. Bu takımların işi materyaller, teknoloji ve değişkenleri projenizin başarısı çerçevesinde bulmaktır. 

Talep üzerine üretim 

Gravograph sayesinde üretim süresinden gravür materyallerinin üretimi kapsamında tasarruf edin. İhityaçlarınıza göre üretimi sizin için yapıyoruz: rozetler, anahtarlıklar, hayvan tasmaları, hediyelik plakaları, elektrik etiketleri, endüstri panelleri, isim plakaları ve güvenlik etiketleri.

   

Logo dijitalleştirme ve ekipman bileme

Gerekli ek hizmetler... yeni ekipmana yatırım yapmaya gerek yoktur.

Şirketinizin kurumsal kimliği gravürlenen logo veya font ile temsil edilmektedir. Bu bağlamda dijitalleştirme kapsamında üretim sürelerinin optimize edilmesi için size yardımcı olunmaktadır.

Hizmetlerimize gravürün en yüksek seviyede garanti altına alınması için ekipman bileme de eklenmiştir.   

Makine kiralama

Bu çözümle hem zamandan hem paradan tasarruf etmeniz işten bile değil. Tamirde olan makinelerinizin yerine eğer üretimde büyük seriler halinde parçalar mevcutsa başka bir makine koyabilirsiniz. Bunun için makine havuzumuzda mevcut pek çok makine kullanımınıza tahsis edilebilir. 

Bunu bir düşünün!

Esnek konseptler ile yeni gereçleri kullanabilirsiniz. Bu makinelerin yardımıyla farklı teknolojileri kısa sürede kullanarak müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.  

Projeniz için çözümler veya farklı tavsiyelere mi ihtiyacınız var?