BİZE ULAŞIN
Bakım sözleşmesi

Bakım sözleşmesi

Gravograph makinenizin düzgün çalıştığını ve ekipmanlarınızın istediğiniz gibi kullanıldığını garanti altına almaktadır.
Sözleşmelerimiz ekipmanınızın beklediğiniz gibi kullanıldığını ve güvenilir olduğunu vaad etmektedir.

Bakım hizmetlerinin kapsamlı şekilde incelenmesi 

İhityaçlarınıza, ekipmanların yönetilmesine dair hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz: 

Bu hizmetleri birleştirmek mümkündür. Bilgi veya öneri talep ediyorsanız Gravograph destek personeliyle iletişime geçebilirsiniz. 

Makine fonksiyonlarının düzgün şekilde çalıştığını garanti altına almak istiyorsanız ekipmanlarınızın yönetimini kolay hale getirebilirsiniz, birleştirilmiş bakım ve garanti sözleşmesini öneririz. Genellikle ekipman satın alınırken imzalanmaktadır. Fakat bu hizmetleri sonrasında ekipmanı kullanırken veya bazı durumlarda birkaç ay içinde de edinebilirsiniz. Kapsamlı bir garanti öngörülmektedir, sözleşmelerimiz parçaları, işçiliği ve teknik desteğin katettiği mesafeye dair masrafları kapsamaktadır, anında yardımı da garanti eder. 

Hatta daha fazlasını sunuyoruz...

Yerine gönderilen makine ücreti ve taşımacılık masrafları aynı zamanda sözleşme kapsamına girer. Yüksek kalitedeki makine ile hiçbir şey sürpriz olmaz, üretimde kullanılan ekipmanların anında hizmetinize sunulacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Bakım hizmetlerine dair bilgilere ulaşın