BİZE ULAŞIN

Gravograph'ın tarihi, gravür, kesim ve gravür materyallerinde global lider

Gravograph 75 yıldan uzun süredir mekanik ve lazer gravür alanında dünya markası haline gelmiştir.
Uzmanlığımız lider olarak mekanik ve lazer kesim makineleri, gravür makineleri, aksesuarlar, yazılım ve gravür materyallerini geliştirmeye olanak sağlıyor, ilgili kişilere eğitim, tavsiye ve teknik desteğini sonuna kadar veriyor.

75 yıldan uzun süreli uzmanlık

Tarihte uluslararası alanda öncü olan Gravograph müşterilerine eşsiz, anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Bu çözümler ticari, endüstri, kamu yönetimi alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. 

Gravograph'ın tarihi 1938 yılında New Hermes'in Robert SCHIMMEL tarafından geliştirilmesiyle ve ilk pantografın bulunmasıyla başlar. Aşağıda Gravograph'a dair bazı önemli tarihleri bulabilirsiniz:

Gravograph her türlü ihtiyaca cevap verecek nitelikte mekanik ve lazer gravür makineleri üretir, bunlar da kapsamlı şekilde çeşitli aksesuarlara ve yazılıma entegre edilebilir. Markamız aynı zamanda gravür ve kişiselleştirme faaliyetleri için iç ve dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanmış binlerce materyalin yer aldığı kataloğu da incelemeniz için size sunmaktadır (metaller, plastikler, katmanlı materyaller).

Özel çözümleri tasarlarken ve üretirken Gravograph istediğiniz markalama ve gravür teknolojisini ihtiyaçlarınıza göre adapte ediyor. Müşterilerimize ticari, endüstriyel ve kamusal alanda kullanılacak çözümleri adapte edilmiş şekilde sunuyoruz. Bu bağlamda kişiselleştirme, endüstriyel markalama ve tabela üretimi en sık kullanılan çözümlerdir. Bu sistemler pazarlama ağımız sayesinde çok büyük sayıda müşterimize ulaştırılmaktadır (alt kuruluşlar ve distribütörler).

Tecrübemiz ve liderliğimiz şunların geliştirilmesine olanak sağlar:

Gravograph aynı zamanda gravür ve kişiselleştirme faaliyetleri için iç ve dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanmış binlerce materyalin yer aldığı kataloğu da incelemeniz için size sunmaktadır (metaller, plastikler, katmanlı materyaller).

Kapsamlı, kişiye özel ve global

Müşterilerine olan yakınlığı ve özel olarak problemlere göre geliştirdiği çözümlerle Gravograph işletmeleri eğitim ve sürekli teknik destek ile destekler. 

En iyi teknolojiye dair sürekli bir arayışta olduğundan  Gravograph ekipmanları yüksek kaliteye sahiptir ve kullanımı son derece hızlı ve kolaydır. 

Bu kaliteden ödün vermeyen anlayışı ve yazılıma, sarf malzemelere verdiği önem Gravograph'ı eşi benzeri olmayan bir ortak haline getirir, dünya çapındaki müşteri sayısı da bunu onaylanmaktadır.